1 червня - День захисту дітей

Додайте текст тут...

1 червня наша країна відзначила Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

Не залишається осторонь і наш дитячий садочок. В цей день було організовано та проведено святкові заходи у дитячому садочку № 3 для малечі та їх батьків.

До дітей в гості завітали казкові герої. Проводилися різноманітні конкурси та ігри, в яких брали участь не тільки діти, а й їх батьки.

Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє. Жодна дитина не лишилася без подарунків та солодощів.

Нижньосірогозький заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 3
Створено за допомогою Webnode